Ter attentie van de wandelaars: Het is ten strengste verboden om op en langs de spoorlijn te lopen! Buiten de aangekondigde data en uren van de ritten, kunnen nog andere treinen (werktreinen en treinen voor groepen) rijden op de spoorlijn.

KB 20-12-2007 ART4

Rit met een motorwagen 2019

Category
Circulation autorail 2AR
Date
2019-08-24

Rit met  een motorwagen tussen SPONTIN - BRAIBANT & BAUCHE

Ligne 128 Hors Ciney

Spontin Vertrek 14.00 16.00
Senenne 14.04 16.04
Braibant aankomst
14.15 16.15
Braibant Vertrek
14.37 16.37
Senenne 14.45 16.45
Spontin 14.50 16.50
Dorinne-Durnal 14.58 16.58
Purnode 15.06 17.06
Bauche PN6 aankomst
15.10 17.10
Bauche PN6 Vertrek
15.15 17.15
Purnode | |
Dorinne-Durnal 15.28 17.28
Spontin aankomst
15.36 17.36
 
 

Powered by iCagenda

January 2019
ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
March 2019
ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
July 2019
ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
8
9
10
11
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
February 2019
ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
December 2019
ma di wo do vr za zo
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

2019 festival NL

 

Vis mon job NL

affiche cc nl 300dpi 720

Affiche Fotosafari 16 08 2019 NL

ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29

Facebook Group

 

 

Contacteer ons