Ter attentie van de wandelaars: Het is ten strengste verboden om op en langs de spoorlijn te lopen! Buiten de aangekondigde data en uren van de ritten, kunnen nog andere treinen (werktreinen en treinen voor groepen) rijden op de spoorlijn.

KB 20-12-2007 ART4

Rit met een motorwagen 2019

Category
Circulation autorail 4AR
Date
2019-07-21

Rit met  een motorwagen tussen SPONTIN - CINEY & BAUCHE

Ligne 128

Spontin vertrek 10.00 12.00 14.00 16.00
Senenne 10.04 12.04 14.04 16.04
Ciney aankomst
10.25 12.25 14.25 16.25
Ciney vertrek
10.30 12.30 14.30 16.30
Senenne 10.45 12.45 14.45 16.45
Spontin 10.50 12.50 14.50 16.50
Dorinne-Durnal 10.58 12.58 14.58 16.58
Purnode 11.06 13.06 15.06 17.06
Bauche PN6 aankomst
11.10 13.10 15.10 17.10
Bauche PN6 vertrek
11.15 13.15 15.15 17.15
Purnode | | | |
Dorinne-Durnal 11.28 13.28 15.28 17.28
Spontin aankomst
11.36 13.36 15.36 17.36
 
 

Powered by iCagenda

August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29

 

2019 festival NL

 

Vis mon job NL

affiche cc nl 300dpi 720

Affiche Fotosafari 16 08 2019 NL

ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29

Facebook Group

 

 

Contacteer ons