Ter attentie van de wandelaars: Het is ten strengste verboden om op en langs de spoorlijn te lopen! Buiten de aangekondigde data en uren van de ritten, kunnen nog andere treinen (werktreinen en treinen voor groepen) rijden op de spoorlijn.

KB 20-12-2007 ART4

Rit met een motorwagen 2018

Category
Circulation autorail 3AR
Date
2018-07-13

Rit met  een motorwagen tussen SPONTIN - BRAIBANT & BAUCHE

Ligne 128 Hors Ciney 

Spontin vertrek 12.00 14.00 16.00
Senenne 12.04 14.04 16.04
Braibant aankomst 12.15 14.15 16.15
Braibant vertrek
12.37 14.37 16.37
Senenne 12.45 14.45 16.45
Spontin 12.50 14.50 16.50
Dorinne-Durnal 12.58 14.58 16.58
Purnode 13.06 15.06 17.06
Bauche PN6 aankomst
13.10 15.10 17.10
Bauche PN6 vertrek
13.15 15.15 17.15
Purnode | | |
Dorinne-Durnal 13.28 15.28 17.28
Spontin aankomst
13.36 15.36 17.36
 
 

Powered by iCagenda

August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
August 2019
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29
ma di wo do vr za zo
1
5
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
26
27
28
29

Facebook Group

 

 

Contacteer ons